Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
17/12/2015

Nie masz, co zrobić ze swoim czworonożnym pupilem w czasie świąt? Mamy na to rozwiązanie!

Okres świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami. Dużo osób w tym szczególnym czasie pragnie odwiedzić swoją najbliższą rodzinę, która pozostała w Polsce. Wielu ma w Norwegii czworonożnego przyjaciela – psa lub kota – i staje przed dylematem, co zrobić ze swoim pupilem?

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

dog-734692_640

Podróż ze zwierzakiem nie należy do najłatwiejszych zadań organizacyjnych. Poza tym nie każdy mile patrzy na takiego świątecznego gościa w swoim domu. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z hotelu dla zwierząt.

W Norwegii funkcjonuje bardzo dużo hoteli dla czworonogów, które oferują nie tylko nocleg i wyżywienie, ale też profesjonalną całodobową opiekę, zabawę i konsultacje weterynarza. Hotele zapewniają opiekę wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się pielęgnacją i aktywnym wypoczynkiem psa lub kota. Zwierzęta spędzają czas na wybiegu, spacerach lub w komfortowo wyposażonych pokojach. Cena usługi waha się od około 100 do 400 k za dobę, w zależności od wybranej oferty. Bardzo pomocną stroną dla właścicieli zwierząt jest: www.dyrelink.no. Na stronie znajdują się potrzebne informacje oraz adresy hoteli dla zwierząt.

Więcej informacji na temat hoteli dla zwierząt w Norwegii można przeczytać tutaj: https://pol-nor.com/hotele-zwierzat-w-norwegii/.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=