Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
Zakupy w Szwecji
Kluby fitness i siłownie

SPA W NORWEGII

SPA w Norwegii

Norwegowie na co dzień otoczeni są niesamowitymi widokami, które już od najmłodszych lat kształtują w nich wrażliwość na otaczający ich świat. Intensywnie dbają zarówno o dobrą sprawność fizyczną jak i pogodę ducha. W królestwie fiordów od pokoleń używano lodowatej wody do różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na świeżym powietrzu. W dzisiejszych czasach stało się to kwintesencją wszystkich salonów SPA, których lokalizacja nie może być przypadkowa, a związana jak najbardziej z naturą.

Lista najpopularniejszych ośrodków

FARRIS BAD SPA HOTEL
Jest największym obiektem w Norwegii położonym na malowniczej plaży w miejscowości Larvik. Oprócz swojej wielkości, tym co przyciąga rzesze coraz nowszych klientów, jest stworzenie go na bazie naturalnych źródeł wód bogatych w składniki mineralne. Wydobywa się ją z groty, która znajduje się ponad 55 metrów p.p.m. Ośrodek ten oferuje różne tematyczne zabiegi, które mają miejsce w kilkunastu salach, a w szczególności w „Grocie wody mineralnej”, sali wyłożonej całej granitem, „fiordową sauną”, która zapewnia niezapomniany widok na okolicę, oraz „Wyspę SPA”, która zlokalizowana jest na zewnątrz i prowadzi wprost do morza.

ADRES:
Fritzøe Brygge 2, 3264 Larvik
Postadresse: Box 18,
N-3285 Larvik

CENNIK
W skład cennika wchodzą: ręczniki, szlafrok, strój kąpielowy, balsam, żel, owoce i orzechy, woda i herbata. Dodatkowo osoby uczestniczące w zabiegach spa mają wejście na siłownię za darmo.

PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK – 495 NOK
PIĄTEK-NIEDZIELA – 595 NOK
WEJŚCIE DO SPA Z ZABIEGAMI LECZNICZYMI (PON-CZW) – 295 NOK
WEJŚCIE DO SPA Z ZABIEGAMI LECZNICZYMI (PT-NIEDZ) – 395 NOK
ŚNIADANIOWE WTORKI (6:30-9:00) – 295 NOK
WIECZOROWE SPA (18:00-DO ZAMKNIĘCIA) – 325 NOK
NOCNE SPA(NIE DLA GOŚCI HOTELOWYCH) – 395 NOK
NOCNE SPA(DLA GOŚCI HOTELOWYCH) – 195 NOK

HOTEL UNION W GEIRANGER
Już samo położenie tego ośrodka może wiele powiedzieć, bowiem usytuowany jest w pobliżu fiordu, który został wpisany na światową listę UNESCO. Hotel został zbudowany w 1891 roku tylko z naturalnych surowców według zasad feng shui. W ośrodku możemy oczekiwać na indywidualne podejście do klienta – od samego początku pobytu, przeprowadzając wywiad, poprzez szereg atrakcji, kończąc na zdecydowanym zadowoleniu opuszczającego ten malowniczy krajobraz. W skład oferty zabiegów wchodzą m.in.:
• Sauna i związane z nią zabiegi – „spacer po wodzie”, spacer po rozgrzanych i parujących kamieniach dla naszych stóp, gorące baseny, prysznice ciśnieniowe, kąpiel w parze wodnej.
• Teren relaksacyjny – podzielony na pomieszczenia wspólne, relaksacyjne oraz całkowicie wyciszające i biblioteki.
• Teren leczniczo-zabiegowy – oferujący tradycyjne metody regeneracji zdrowia, m.in. „hamam”, czyli tradycyjny turecki rytuał oczyszczania, różnego rodzaju masaże, zabiegi pielęgnacyjne z podziałem na twarz i ciało.
• Usługi dopasowane specjalnie dla kobiet w ciąży.
• Różnorodne usługi dotyczące manicure, pedicure, makijażu i depilacji.

ADRES:
Hotel Union 6216 Geiranger
CENNIK
• PAKIET DLA DWÓCH OSÓB na 3 godziny (zawiera: wejście do Union Spa, dodatkowo „Hamam”, czyli turecki oczyszczający rytuał i „Laurshornet”- masaż kamieniami, przekąska) – 1950 NOK/1 OS.
• PAKIET DLA DWÓCH OSÓB na 2 godzin (zawiera: wejście do Union Spa, organiczne oczyszczanie, masaż stóp kamieniami oraz masaż całego ciała, przekąska) – 850 NOK/ 1 OS.
• PAKIET DLA KOBIET – na 3 godziny (zawiera: wejście do Union Spa, organiczne oczyszczanie, masaż całego ciała, masaż stóp kamieniami, zabieg na twarz, obiad) – 1850 NOK.
• PAKIET DLA KOBIET – na 6 godzin (zawiera: wejście do Union Spa, „Hamam”, specjalistyczne zabiegi na twarz, masaż stóp, wybór pomiędzy Spa manicure a Spa pedicure, obiad) – 3700 NOK/OS.
• PAKIET DLA MĘŻCZYZN – na 3 godziny (zawiera: wejście do Union Spa, „Hamam”, specjalistyczny masaż oraz Spa pedicure) – 1950 NOK.
• PAKIET DLA MĘŻCZYZN – na 6 godzin (zawiera: wejście do Union Spa, „Hamam”, specjalistyczne zabiegi na twarz oraz masaż całego ciała, Spa pedicure, obiad) – 3500 NOK.

VULKANA
Nie da się zaprzeczyć, że to „Vulkana” SPA jest jednym z najbardziej efektywnych uzdrowisk występujących w Norwegii. Pomysł na jej lokalizację oraz formę stał się strzałem w dziesiątkę. Ośrodek ten bowiem powstał na bazie starej łodzi rybackiej, który nieustannie znajduje się w ruchu, zahaczając najczęściej o miejscowość Tromso. Dzięki temu akcentowi możemy połączyć dwie formy aktywności – podróż i odpoczynek.
Co najbardziej przyciąga klientów, oprócz samego faktu przebywania na statku? Wyobraźmy sobie możliwość relaksu w gorącym Jacuzzi podziwiając zorzę polarną nad własną głową. W ofercie tego SPA mamy również wszelkiego rodzaju masaże, restaurację oraz siedem kabin, w których wykonywane są zabiegi. Na statku znajduje się również tak umiejscowiona sauna z widokiem na morze, aby klienci mieli wrażenie unoszenia się na wodzie.
W skład osób uczestniczących w rejsach wchodzą: doświadczony kapitan, osobisty szef kuchni oraz załoga statku.

ADRES:
Vulkana Drift,
Sondre Tollbodgate 17, 9008 Tromso

CENNIK
• WYCIECZKA NORWESKIEJ BOGINI FROYI
w skład pakietu wchodzą:
• SPA- kąpiel w gorącej słonej wodzie, wizyta w płonącej drewnianej saunie oraz Hammam(tureckim oczyszczaniu ciała i ducha), a także do pokój Zen z ogniskiem
• WYPOSAŻENIE – RĘCZNIKI, SZLAFROK, STRÓJ
• POSIŁEK – ZUPA RYBNA Z CHLEBEM
• CENA – 1290 NOK dla grupy 8 osób, jeśli osób jest mniej, minimalna cena rejsu 10320 NOK

GRAND HOTEL OSLO
Dla wielbicieli miast i osób zapracowanych norweskie SPA wychodzą naprzeciw tworząc w samym centrum stolicy Oslo hotel z ekskluzywnymi zabiegami odnowy. W skład zabiegów w tym SPA wchodzą przede wszystkim masaże(ciała, twarzy, stóp), różnego rodzaju usługi skierowane w trosce o nasze ciało, wzornictwo paznokci, manicure i pedicure. Oczywiście, w tak ekskluzywnym SPA nie mogło zabraknąć saun oraz basenów przeznaczonych do hydroterapii. Dla najbardziej wymagających klientów Grand Hotel oferuje pokoje VIP zapewniające najwyższą jakość prowadzonych usług. Dodatkowo, ośrodek ten zapewnia profesjonalnych terapeutów, efektywnie walczących ze schorzeniami, w szczególności przewlekłymi chorobami i napięciami.
Grand Hotel w Oslo wyróżnia się przede wszystkim profesjonalną obsługą , a także specjalnymi ofertami skierowanymi na specjalne okazje. Przykładowo, jeśli chcemy spędzić weekend w „babskim” gronie, Hotel zaoferuje dla nas specjalną ofertę. Tak samo jak „Szcześliwe Soboty”, „Wielki zestaw jubileuszowy”, „Wielki zestaw ślubny”, „Zakończenie sezonu letniego”.

ADRES:
Grand Hotel Oslo
Karl Johans Gate 31
NO-0159 Oslo

CENNIK
Aby zarezerwować wizytę w spa i otrzymać ceny pojedynczego wejścia na dany obiekt, należy kontaktować się telefonicznie z hotelem lub poprzez formularz zawarty na stronie
• KARTA PODARUNKOWA – 500 NOK za wejście do SPA
• PAKIET JUBILEUSZOWY – 4970 NOK ZA DWIE OSOBY( w jego skład wchodzi: darmowe wejście do SPA, jeden nocleg w hotelu, truskawki pokryte czekoladą i szampan, kwiaty, romantyczne śniadanie)
• PAKIET NOWOŻEŃCÓW – 4970 NOK ZA DWIE OSOBY(zawiera to samo co pakiet jubileuszowy)

FAQ

1. Jak mam się przygotować do wizyty w SPA? Pokaż odpowiedź

2. Czy są jakieś wytyczne co robić / nie robić po zabiegu? Pokaż odpowiedź

3. Jestem w ciąży. Czy mogę w takim wypadku odwiedzić SPA? Pokaż odpowiedź

4. Czy muszę zabierać ze sobą specjalny strój np. szlafrok, strój kąpielowy itd? Pokaż odpowiedź

5. Czy istnieje jakiś klucz etykiet dla SPA? Pokaż odpowiedź

6. Wybieramy się z rodziną na baseny rekreacyjne. Co nas obowiązuje? Pokaż odpowiedź

7. Czy istnieją jakieś specjalne zalecenia dotyczące dzieci? Pokaż odpowiedź

8. Krępuję się pokazywania w miejscach publicznych, a w szczególności przy innej płci, czy jest możliwość dopasowania zabiegów według moich potrzeb? Pokaż odpowiedź

9. Dla kogo skierowana jest oferta SPA? Pokaż odpowiedź

10. Jakie są najpopularniejsze zabiegi? Pokaż odpowiedź

11. Czy istnieje jakieś ograniczenie wiekowe na zabiegi typowo SPA? Pokaż odpowiedź

12. Jakie są najpopularniejsze ośrodki SPA w Norwegii? Pokaż odpowiedź

Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "SPA w Norwegii"