Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
Zwierzęta
Schroniska dla zwierząt

HOTELE DLA ZWIERZĄT W NORWEGII

Hotele dla psów w Norwegii

Kiedy zbliża się czas wyjazdu na urlop, właściciele zwierząt stają przed dylematem, komu powierzyć opiekę nad swoim psem lub kotem. Z pomocą przychodzą pensjonaty dla zwierząt domowych, które oferują kompleksową opiekę podczas nieobecności właściciela. W Norwegii funkcjonuje bardzo dużo hoteli dla czworonogów, które oferują nie tylko nocleg i wyżywienie, ale też profesjonalną całodobową opiekę, zabawę i konsultacje weterynarza. Hotele zapewniają wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się opieką, pielęgnacją i aktywnym wypoczynkiem psa lub kota. Zwierzęta spędzają czas na wybiegu, spacerach lub w komfortowo wyposażonych pokojach. Cena usługi waha się od około 100 do 400 k za dobę, w zależności od wybranej oferty. Placówki te oferują również profesjonalne szkolenia dla szczeniąt i psów oraz opiekę dzienną dla czworonoga.

Wykaz hoteli dla psów:
Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nord-Trøndelag
Nordland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sør-Trøndelag
Telemark
Troms
Vest-Agder
Vestfold / Østfold
Sogn og Fjordane

Mapa hoteli dla psów: www.boff.no

Hotele dla kotów w Norwegii

Hotele dla kotów znajdują się najczęściej w tych samych placówkach, co dla psów. Funkcjonują również oddzielne placówki przeznaczone tylko dla kotów. Dla zwierząt dostępne są osobne pomieszczenia, w których znajdują się różnego rodzaju zabawki oraz konstrukcje, po których koty mogą się wspinać i aktywnie spędzać czas. Pensjonaty oferują również wybiegi dla kotów, wyżywienie i opiekę weterynarza.

Adresy pensjonatów dla kotów:
www.dyrelink.no
www.nettkatalogen.no

Weterynarz w Norwegii

Wizyta u lekarza weterynarii w Norwegii oraz wszelkie zabiegi są płatne.
Konsultacje z Weterynarzem to koszt około 500 K za wizytę 15 minutową, 700K za wizytę 30 minutową, przykładowe zabiegi takie jak sterylizacja lub kastracja, to koszt rzędu 7000 i 3500 K.

Lista placówek:
www.dyrelink.no
Oslo:
www.dyrelink.no/dyreklinikk/oslo

Najstarszy hotel w Norwegii

Standal to najstarszy, powstały 1931 roku i jeden z najnowocześniejszych hoteli dla zwierząt w Norwegii i Europie. Standardem świadczonych usług bardziej przypomina sanatorium lub centrum rekreacji niż tradycyjny hotel dla zwierząt. Zatrudnia ponad dwudziestu wykwalifikowanych pracowników, dysponuje ogromnym wybiegiem o łącznej powierzchni 35 hektarów, basenami, a także salą do rehabilitacji i kliniką weterynaryjną. Średnia cena za dzień pobytu psa wynosi 400 K.
www.standal.no

FAQ

1. Czy istnieje portal dla właścicieli psów i kotów? Pokaż odpowiedź

2. Gdzie mogę znaleźć adres hotelu dla psa? Pokaż odpowiedź

3. Gdzie mogę znaleźć adres hotelu dla kota? Pokaż odpowiedź

4. Ile kosztuje doba w hotelu dla zwierząt? Pokaż odpowiedź

5. Czy funkcjonuje dzienna opieka nad psem? Pokaż odpowiedź

6. Gdzie mogę znaleźć klinikę i hotel dla ptaków, gryzoni i gadów? Pokaż odpowiedź