Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
18/09/2015

Hit Internetu prosto z Norwegii! Padniesz ze śmiechu, jak to zobaczysz!

Dziewięciosekundowe video z Norwegii, ukazujące piszczące gumowe kaczki, stało się hitem Internetu! Do tej pory doczekało się ponad 8 500 000 odsłon na You Tube.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

duck

Dwudziestodwuletni Norweg – Kevin Innes, podczas robienia zakupów materiałów eksploatacyjnych do przyczepy swojego samochodu, zauważył duży metalowy kosz pełny zabawek dla psów. Chciał trochę zawstydzić swoja dziewczynę i nacisnął wszystkie zabawki jednocześnie. W ten sposób powstał niezwykły dźwięk, który brzmiał jak chór torturowanych ludzi. Najpierw mężczyzna za pośrednictwem aplikacji Vine opublikował nagranie na Facebooku.

W bardzo krótkim czasie został on udostępniony aż 100 000 razy. Wtedy postanowił umieścić film na portalu You Tube. Wedy dopiero okazał się prawdziwym hitem.Innes był lekko wstrząśnięty popularnością swojego nagrania. „Jestem bardzo tym wszystkim zaskoczony i podekscytowany. To dla mnie naprawdę nowość, bo jestem po prostu normalnym facetem, który robi normalne rzeczy” powiedział Norweg.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych memów internetowych, również i „Armia Kaczek” doczekała się swoich remiksów. Internauci tworząc swoje wersje korzystali z największych hitów takich artystów jak Adel, Taylor Swift czy Justin Bieber. Efekt jest niesamowity. Koniecznie trzeba to zobaczyć.

Filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=nHc288IPFzk

https://www.youtube.com/watch?t=57&v=ctsWancKojw


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=