Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
02/03/2016

Dziecko w Oslo – jak aktywnie spędzić czas w stolicy kraju ze swoją pociechą?

Sprawdź nasze propozycje, a my z chęcią poznamy Wasze. Podzielcie się z nimi w komentarzach.

1. Dla aktywnych proponujemy wycieczkę po lesie Nordmarka. Istnieje możliwość wypożyczenia kajaku i spędzenia czasu wśród natury.

2. Młodzi, przyszli weterynarze, z pewnością ucieszą się z odwiedzin na farmie Bogstad, gdzie można zobaczyć zwierzęta hodowlane, takie jak: krowy, owce, świnie, kozy, kury i króliki.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Farma Bogstad / źródło foto: visitnorway.com

Farma Bogstad / źródło foto: visitnorway.com

3. Amatorzy sportów wodnych nie odmówią możliwości nurkowania w publicznej łaźni wodnej w Frognerbadet.

4. Twoje dziecko nie boi się wysokości? Zachęcamy zatem do odwiedzenia parku rozrywki Tusenfryd i proponujemy przejażdżkę na rollercoasterze.

5. Miłośnik muzeów przyjemnie spędzi czas w Oslo – różnorodna oferta pozwala na odwiedzenie niewiarygodnych wystaw. Możliwe jest również zarezerwowanie specjalnego oprowadzania dla najmłodszych.

6. Oslo Winter Park to największy ośrodek narciarski z atrakcjami dla całej rodziny – trasy narciarskie dla amatorów i zawodowców. Warto się tam wybrać zimową porą.

Oslo Vinter Park / źródło foto: worldsnowboardfederation.org

Oslo Vinter Park / źródło foto: worldsnowboardfederation.org

7. Masz córkę, która w przyszłości chce zostać sławną piosenkarką? Zaprowadź ją do centrum muzyki pop na Grünerløkka, które zajmuje się badaniem muzyki norweskiej od roku 1904. Ośrodek posiada cztery piętra wystaw stałych i czasowych, wiele interaktywnych doświadczeń i zabaw, wymagających chwili skupienia i samodzielności.

8. W słoneczne dni warto odwiedzić jeden z największych, skandynawskich parków wspinaczkowych, usytuowany około 30 minut drogi od centrum Oslo. W ofercie znajduje się 9 tras o różnym stopniu trudności. Emocjonujący dzień w koronach drzew na długo pozostanie w pamięci pociechy.

9. Wieczorem, zimową porą, udać się można na lodowisko, zlokalizowane pomiędzy Teatrem Narodowym a Parlamentem. Wypożyczenie łyżew na cały dzień to koszt 100 NOK.

10. Ogromną radość całej rodzinie sprawi zjazd torem saneczkowym, który swój początek ma w Frognerseteren, a cała długość to 200 metrów. Jest jednak otwarty tylko przy odpowiednio dużej ilości śniegu w okolicy.


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Dziecko w Oslo – jak aktywnie spędzić czas w stolicy kraju ze swoją pociechą?"