Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
16/03/2015

Dom na norweskiej wyspie za 1 NOK

Dom na bezludnej wyspie w jednym z najpiękniejszych archipelagów Norwegii jest dostępny w sprzedaży za skandaliczną cenę – 1NOK! Wszystko co należy zrobić, aby kupić dom, to przekonanie sprzedawcy do siebie.

Dom umiejscowiony jest na wyspie Buøya, w pobliżu koła podbiegunowego. Został wystawiony na sprzedaż wraz z ziemią, do której przynależy część piaszczystej plaży. Ostatni lokatorzy domu wyprowadzili się w 1970 roku, więc wymaga gruntownego remontu. Oferta została umieszczona w Internecie pod koniec lutego.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

thelocal.no

thelocal.no

Zainteresowanie domem jest ogromne, napływa właściwie z każdej strony Norwegii. Ostatnio dom oglądał inżynier z Bergen. Właściciel szuka odpowiedzialnej osoby, która jest gotowa wziąć sprawę w swoje ręce i odnowić dom. Zależy mu przede wszystkim na odratowaniu starego domu.

Zdjęcia domu można obejrzeć na norweskiej stronie z ogłoszeniami finn.no, która jest odpowiednikiem eBay. Stan domu określony jest jako katastrofalny, lecz za cenę 1 NOK, warto zainwestować większe pieniądze. Zwrot w postaci przepięknych widoków, własnej części plaży i dostępu do morza – bezcenny.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=