Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
Nr telefonu+47 239 60 009
Obsługa firmy

Założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zawsze jest wydarzeniem w naszym życiu i nie mniejszym wyzwaniem, aby w Norwegii osiągnąć finansowy sukces. Dlatego tak ważne jest, już od samego początku, zapoznanie się z zasadami, których należy przestrzegać prowadząc firmę w nowej rzeczywistości, gdyż jest to fascynująca przygoda na wielu poziomach.

Wielu z nas potrafi samodzielnie poradzić sobie z zawiłościami i meandrami rachunkowymi i podatkowymi. Wielu przedkłada ponad tę umiejętność np. naukę nowego języka, pozyskiwanie nowych kontrahentów czy choćby delektowanie się pięknem norweskiego otoczenia - zielenią lasów, błękitem jezior, poznawaniem życia i zwyczajów sąsiadów oraz środowiska, w którym przyszło nam funkcjonować.

Jeśli chcesz mieć na te pełne uroku chwile więcej swobodnego czasu - napisz do nas. Pozwól nam zająć się wszystkimi żmudnymi formalnościami.

Zapomnij o terminach, rozliczeniach, podatkach.

Pol-Nor Consulting świadczy najwyższej jakości usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorców działających na terenie Norwegii.

Napisz do nas, a my, identyfikując jak najlepiej potrzeby Twojej firmy, będziemy mogli wskazać Ci propozycje, które uwzględnią najlepsze z punktu księgowego rozwiązania. Pomożemy wybrać optymalną dla Twojego biznesu opcję współpracy.

Pozwól nam pamiętać o wszystkim za Ciebie.

Pomagamy Polakom w Norwegii już od 2010 roku.

Możemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem :)

Zapraszamy do współpracy
Skontaktuj się z nami!