Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
30/11/2015

Uwaga! NAV – nowe opłaty za wysyłanie czeków dla zagranicznych odbiorców

Od 1 stycznia 2016 roku będzie trzeba zapłacić pełną opłatę bankową w wysokości 100 NOK w przypadku, gdy NAV będzie musiał wysłać Ci pieniądze za granicę. Obecnie ta opłata wynosi 15 NOK.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

korony_norweskie

Zmiany obejmują wszystkich odbiorców, którzy otrzymują wypłaty z NAV w formie zagranicznego czeku.

Norweski Urząd Pracy zaleca otwarcie konta w banku i zarejestrowanie swojego numeru konta w NAV. Urząd posiada dwa sposoby przesyłania pieniędzy, które są tańsze niż za pomocą czeku:

1. Transfer do zagranicznego konta bankowego. Obecna opłata za przelew środków do zagranicznego banku wynosi 15 NOK. W przypadku wybranie tej formy, opłata za przelew będzie potrącana z miesięcznych płatności. Równa jest ona kosztom, które ponosi NAV za przesyłanie środków na zagraniczne konto.

2. Przelew na norweski rachunek bankowy. Jeżeli korzystasz z norweskiego banku, ta forma przekazu pieniędzy jest bezpłatna.

Istnieje możliwość samodzielnego zarejestrowania swojego numeru konta bankowego w Norweskim Urzędzie Pracy na stronie internetowej: www.nav.no (usługa dostępna tylko w języku norweskim).

Pytania?

Jeżeli mają Państwo pytania, prosimy kontaktować się bezpośrednio z NAV pod numerem telefonu: (+47) 55 55 33 33. W trakcie połączenie konieczne będzie podanie swojej daty urodzenia oraz numeru ID. Umożliwi to szybszą i bardziej efektywną komunikację.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=