Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
14/01/2016

Trzylatek został najprawdopodobniej zgwałcony w ośrodku dla uchodźców! Trwają poszukiwania sprawców!

Policja bada, czy trzyletni chłopiec został zgwałcony w ośrodku dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering w Stavanger. „Nie mamy jeszcze żadnych podejrzanych” powiedział inspektor Bjørn Kåre Dahl lokalnej gazecie Aftenblad.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

child

Policjanci weszli do ośrodka dla uchodźców 6 stycznia około godziny dwudziestej drugiej, niedługo po tym, jak otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym gwałcie trzyletniego chłopca. „Jesteśmy w trakcie badania sprawy i ustalania, czy do gwałtu doszło” powiedział Dahl.

Domniemany gwałt miał podobno miejsce w części wspólnej ośrodka. Chłopiec szybko został przewieziony na oddział dziecięcy w Szpitalu Uniwersytecki w Stavanger. Dahl nie wyklucza, że może być kilku sprawców. „Będziemy dalej badać ta sprawę, żeby ustalić, co tak naprawdę się stało. Jeżeli to jest to, co podejrzewamy, czyli gwałt, to jest to bardzo poważna sprawa. Na razie jednak nie wiemy niczego na pewno” dodał.

Chłopiec oraz kilka osób z ośrodka byli już przesłuchiwani przez policję. „Ponadto na miejscu byli również technicy kryminalni. Zebrany materiał został już wysłany do Norweskiego Instytutu Zdrowia Publicznego. Laboranci będą szukać m. in. DNA” powiedział Dahl.

Obecnie w ośrodku dla azylantów Forus Akuttinnkvartering w Stavanger przebywa łącznie 781 osób, w tym mężczyźni, kobiety i dzieci. TV2 poinformowało, że chłopiec przebywał w ośrodku z swoją rodziną.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=