Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
16/10/2016

Trzech Szwedów zostało aresztowanych za zabójstwo Polaka!

Dwie kobiety w wieku około dwudziestu lat oraz pięćdziesięcioletni mężczyzna zostali aresztowani i oskarżeni o zabójstwo Polaka. Zwłoki zostały znalezione w Kristiansand w czwartek wieczorem. Mężczyzna miał czterdzieści lat. Wszyscy aresztowani są obywatelami Szwecji.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Źródło foto: Jon Olav Nesvold / NTB scanpix

Źródło foto: Jon Olav Nesvold / NTB scanpix

Zawiadomienie o zdarzeniu policja otrzymała o godzinie 23:47 w czwartek wieczorem. Informator podał, że mężczyzna został dźgnięty nożem w mieszkaniu w centrum Kristiansand. „Przyjechaliśmy tak szybko, jak tylko to było możliwe. Znaleźliśmy mężczyznę, który został pchnięty nożem. Był pod opieką najpierw policjantów, a następnie ratowników medycznych. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować, zmarł jeszcze na miejscu zdarzenia” powiedział kierownik operacji Sveinung Alsaker z policji Agder agencji prasowej NTB.

„Poszkodowany jeszcze żył, gdy do mieszkania weszli policjanci. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Zgon został stwierdzony o godzinie 00:30” powiedziała prokurator Cecilie Pedersen Hille na konferencji prasowej w piątek.

Policja nie chce zdradzać żadnych szczegółów dotyczących okoliczności zdarzenia ani dokładnej przyczyny zgonu. Ciało mężczyzny zostanie teraz poddane autopsji. Jej wyniki policja ma otrzymać w poniedziałek.

W związku ze sprawą zostało aresztowanych trzech podejrzanych – jeden mężczyzna i dwie kobiety. Jak podała policja, wszyscy są obywatelami Szwecji. Żadna z zatrzymanych osób nie była wcześniej znana policji. Śledczy podali jedynie, że między podejrzanymi a ofiarą istnieje wyraźny związek.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor