Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
21/11/2016

Sprawdź, kiedy rozbłysną lampki choinkowe w Oslo i jakie jeszcze atrakcje na Ciebie czekają!

Wielkimi krokami zbliża się oficjalne otwarcie świątecznych ulic handlowych w Oslo. Jednym z ważniejszych uroczystości tego dnia będzie zapalenie lampek choinkowych. Ponadto odbędzie się parada, pokaz fajerwerków i wiele, wiele więcej. To wszystko będzie miało miejsce już 26 listopada! Załóż swoją czapkę mikołaja i dołącz do zabawy! Poniżej zamieszczamy program imprezy.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Jarmark w Oslo / Źródło foto: cocopia.net

Jarmark w Oslo / Źródło foto: cocopia.net

O godzinie 14.00 odbędzie się zapalenie lampek choinkowych w Vika. Na wszystkich przybyłych czeka masa rozrywki w wykonaniu lokalnych zespołów oraz bezpłatne ciasteczka, glogg i mandarynki!

O godzinie 15.00 Święty Mikołaj pojawi się na Jernbanetorget i poprowadzi świąteczną, rodzinną paradę, która przejdzie ulicą Karl Johan. Po drodze będzie wiele niespodzianek i zabawy. Nie można tego przegapić!

O godzinie 16.00 na Aker Brygge wystąpi chór chłopięcy Sølvguttene.

O godzinie 17.00 będzie miało miejsce zapalenie lampek choinkowych i rozrywki w Spikersuppa. Burmistrz Oslo Marianne Borgen zapali lampki świąteczne na ulicy Karl Johan i otworzy lodowiska Spikersuppa. Tam odbędzie się show z dziećmi z Oslo Ice Skating Club i kanadyjskiej grupy tanecznej Le Patin Libre. Dzięki uprzejmości Grand Hotelu i hotelu Continental poczęstować będzie można się darmową zupą.

O godzinie 19.00 odbędzie się pokaz fajerwerków. Nie może Cię tam zabraknąć!


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: