Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
09/03/2016

Sprawdź, jak zaoszczędzić na noclegu w Norwegii

Ci, którzy marzą o podróży do Norwegii lub mieszkają tu, a chcieliby zwiedzić kraj, muszą przygotować sporo gotówki na opłacenie noclegu… Okazuje się jednak, iż może być on całkowicie darmowy! Proponujemy dwa, niezwykle interesujące pomysły. Może z któregoś skorzystasz?

Dobrym rozwiązaniem na wygodny i bezpłatny nocleg jest skorzystanie z prawa do rozbicia namiotu, w dowolnym miejscu, w odległości nie większej niż 150 metrów od zabudowań. Aby zostać drugą noc na tym samym obszarze, należy uzyskać zgodę właścicieli terenu. Jeśli jednak planujesz spędzić pod namiotem więcej czasu, wybierz się w góry lub na tereny niezamieszkałe.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

campingnorway

Niewnoszenie opłaty za nocowanie jest też możliwe, dzięki zjawisku o nazwie „couchsurfing”, które oznacza „korzystanie z czyjejś kanapy” lub „udostępnianie komuś swojej kanapy”. Ów mebel symbolizuje gościnność lub bycie czyimś gościem. Filozofią couchsurfingowców nie jest darmowe wyspanie się, lecz międzykulturowa wymiana doświadczeń, wyzbywanie się stereotypów, a także prezentowanie zalet swojego kraju. W Norwegii, z całą pewnością, mieszka spora grupa zwolenników tej idei, i u nich właśnie znaleźć można atrakcyjną ofertę noclegu.

Jeśli masz doświadczenia w podróżowaniu z namiotem po Norwegii lub korzystałeś z couchsurfingu, podziel się swoimi przeżyciami w komentarzu i udziel rad początkującym podróżnikom.

Więcej informacji znajdziesz na: Nocleg w Norwegii za darmo.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=