Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
15/10/2016

Ponad jedenaście lat więzienia za przewóz ponad 70 kg amfetaminy i kokainy!

Czterdziestoośmioletni mężczyzna został skazany przez Sąd Apelacyjny na jedenaście lat i dziewięć miesięcy pozbawienia wolności za przewóz bardzo dużych ilości narkotyków.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

450014_64748936

Skazany mężczyzna był zaangażowany w import znacznych ilości narkotyków z Holandii. Został zatrzymany we wrześniu 2013 roku. Szacuje się, że łącznie dzięki niemu na norweski rynek dostało się 70,6 kg amfetaminy i kokainy. Ich wartość szacowana jest na 47 milionów NOK. Ponadto mężczyzna pomagał w przemycie 94 kg haszyszu i marihuany oraz 26 260 tabletek zawierających diazepam i 29 480 tabletek zawierające diazepam i nitrazepam.

Mężczyzna został również oskarżony o oszustwa na łączną kwotę 982 757 NOK oraz naruszenie ustawy o broni palnej. Skazany miał u siebie w mieszkaniu dwa pistolety, na które nie posiadał pozwolenia.

W maju czterdziestoośmiolatek został skazany na 13 lat więzienia, ale ten wyrok został uchylony przez Sąd Najwyższy. Teraz Sąd Apelacyjny orzekł wyrok w wysokości jedenastu lat i dziewięciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do działań na rzecz wprowadzenia narkotyków na rynek norweski.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor