Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Norweski portal
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
16/07/2018

PolBox.TV – najlepsza polska telewizja online

PolBox – Telewizja w Internecie jakich mało!
Polacy mieszkający za granicą mają utrudniony dostęp do polskich kanałów telewizyjnych, filmów czy programów. A wiadomo, daleko, czy blisko tęsknotę za językiem, kulturą i ciekawość wiadomości z kraju najłatwiej ukoi właśnie polska telewizja online. Dlaczego? Bo ta telewizja w Internecie może być oglądana na praktycznie każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu i jest to wyjątkowo wygodna i bezpieczna opcja.

PolBox – firma z wizją

Idea, jaka przyświeca firmie PolBox to zagwarantowanie Polakom przebywającym za granicą jak najlepszego dostępu do polskiej telewizji w jak najszerszej ofercie. I tu uwaga, ta polska telewizja online w abonamencie premium udostępnia aż 100 kanałów. Oczywiście firma stawia też na najnowsze technologie i najwyższą jakość, zatem wszystkie polskie programy można oglądać na dowolnym urządzeniu, miejscu i czasie w jakości HD.

Telewizja w Internecie – udogodnienia

PolBox bez wątpienia zyskuje swą popularność jako najlepsza polska online TV wśród odbiorców, dzięki koncentracji na kliencie i stawiając sobie za cel jego zadowolenie z jakości oferowanych usług oraz samej oferty. Zwróćmy więc na nią uwagę. Poza bardzo przystępną ceną i ciekawymi pakietami ta polska telewizja online oferuje wiele udogodnień mających na celu pełne dostosowanie się do potrzeb i wymagań użytkownika.

Bez wątpienia proponowana polska online TV ma bardzo istotną w dzisiejszych czasach opcję Multiroom, która pozwala, by różne kanały telewizyjne można było oglądać jednocześnie nawet na trzech urządzeniach. Koniec zatem z przysłowiową „walką o pilot” z tą opcją, każdy może wybrać to, na czym mu zależy.

Nie można zapomnieć też o opcji Multiscreen. Tu dostępna telewizja w Internecie może być oglądana za pomocą laptopów, tabletów czy smartfonów. Nic nas już zatem nie ogranicza. Nie ważne gdzie jesteśmy, polska telewizja online jest zawsze dostępna.

Nie ma cię w domu? Masz spotkanie z przyjaciółmi i nie możesz obejrzeć ulubionego serialu? Nie ma problemu. W PolBox dostępna jest funkcja opóźnienia transmisji i tym samym ulubione polskie programy mogą być oglądane w dogodnym momencie. Udogodnienie to poszerzone o archiwum telewizyjne sprawia, że emitowane przez kanały telewizyjne programy mogą być oglądane nawet z dwutygodniowym opóźnieniem.

Pamiętajmy jednak, że telewizja w Internecie może stanowić zagrożenia dla najmłodszych widzów. I tu znowu PolBox nie zawodzi, bo w ofercie jest również opcja kontroli rodzicielskiej, dzięki której najmłodsi widzowie będą oglądać polskie programy dostosowane do wieku i oczekiwań opiekuna.

Proponowana polska telewizja online posiada również wideotekę ze stale aktualizowaną, ogromną bazą filmów i seriali. Nie zapominajmy też, że w pakietach PolBox są również dostępne najpopularniejsze, polskie rozgłośnie radiowe.

Polska telewizja online – oferta

Ta nowoczesna, polska online TV dostępna jest w kilku pakietach i bardzo przystępnej cenie oraz, co ważne wykupiona z PolBoxem telewizja w Internecie może być zawieszona na czas wyjazdów i urlopów. Z drugiej strony, zawsze możesz ją „wziąć” ze sobą, bo w dostępnym systemie ECO oglądasz kanały telewizyjne przy mniejszym zużyciu transferu danych.

Polska online TV na Twoim telewizorze, ekranie, smartfonie dostępna bez ograniczeń, praktycznie w każdym wybranym przez Ciebie miejscu to marzenie, które z PolBoxem stało się nie tylko możliwe ale i wyjątkowo wygodne. To telewizja w Internecie, którą zawsze możesz mieć przy sobie i która dzięki swej bogatej ofercie na pewno zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Nie czekaj zatem, bądź blisko kraju, kultury i języka, polska telewizja online w ofercie PolBox to idealne rozwiązanie w dobrej cenie.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

jakapela - 2019-07-02
Bardzo chcę wypróbować telewizję via internet przez dwa trzy dnia. Jestem w Bergen . Chcę ja nabyć - ale nie wiem jak będzie w moim laptopie. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam zespół TV !
67 - 2019-02-02
mysle o zalozeniu,mieszkam w australii
Pol-Nor