Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
22/01/2015

Polacy promują się w Oslo

Tydzień temu na targach turystycznych w Oslo swoją ofertę kurortów w Sopocie prezentowało grono przedstawicieli z Polski. Sopocka branża turystyczna prowadziła rozmowy z norweskimi reprezentantami biur podróży oraz obiektów hotelowych.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

the-pier-325466_640

„Sopockie” stoisko na targach zachęcało Norwegów, w szczególności tych, którzy poszukują miejsc na wyjazdy integracyjne dla firm. Nie zabrakło również chętnych na wyjazdy rekreacyjne, do SPA, na zabiegi estetyczne czy na spędzenie wolnego czasu rodzinnego. Popularności Trójmiasta sprzyja nie tylko atrakcyjny krajobraz, lecz także duża liczba połączeń lotniczych – szczególnie tych weekendowych.

Dzięki promocji wzrasta znacząca liczba norweskich firm, którzy organizują swoje wydarzenia firmowe w Sopocie. Miasta nadbałtyckie zakładają dużą promocję swoich usług w Skandynawii. Po krótkim pobycie w Oslo, Polscy przedstawicieli wybrali się na następne targi turystyczne do Helsinek. Oprócz tego promocja będzie obejmowała również letnie targi w Karlskronie i Goeteborgu.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=