Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
20/07/2015

Planujesz wakacyjny wyjazd? Co zrobić ze zwierzakiem?

Wakacje już dawno się zaczęły. Zaczynają się wyjazdy urlopowe, które mają przynieść spokój ducha oraz wypoczynek osobom podróżującym. Co zrobić, jeśli planujemy wyjazd, na którym nie powinno się mieć swojego pupila ze sobą? Jeżeli nie mamy rodziny, która mogłaby się zająć naszym zwierzakiem lub nie możemy zostawić go pod opieką swoim sąsiadom, przedstawiamy sposób, aby zwierzak czuł jak najmniej stresu podczas Waszej nieobecności.

Z pomocą przychodzą pensjonaty dla zwierząt domowych, które oferują kompleksową opiekę podczas nieobecności właściciela. W Norwegii funkcjonuje bardzo dużo hoteli dla czworonogów, które oferują nie tylko nocleg i wyżywienie, ale też profesjonalną całodobową opiekę, zabawę i konsultacje weterynarza.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

dog-589002_640

Hotele zapewniają wykwalifikowanych pracowników, którzy zajmują się opieką, pielęgnacją i aktywnym wypoczynkiem psa lub kota. Zwierzęta spędzają czas na wybiegu, spacerach lub w komfortowo wyposażonych pokojach. Cena usługi waha się od około 100 do 400 k za dobę, w zależności od wybranej oferty. Placówki te oferują również profesjonalne szkolenia dla szczeniąt i psów oraz opiekę dzienną dla czworonoga. Tutaj możemy połączyć pobyt zwierzęcia ze specjalistycznymi szkoleniami.

Jak znaleźć hotel dla psa? Wejdź na stronę www.boff.no, w której znajdziesz mapę z hotelami dla zwierząt.

Jak znaleźć hotel dla kota? Podajemy wyszukiwarki, w których możecie znaleźć hotele dla mruczków  www.dyrelink.no oraz www.nettkatalogen.no.

Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce www.pol-nor.com/hotele-zwierzat-w-norwegii/.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Phoebe - 2015-07-21
i tak pewnie znajdą się tacy, co przywiążą do drzewa... :/