Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
31/03/2017

Oficjalne Oświadczenie firmy Clockwork Bemanning AS

Poniżej publikujemy oficjalne Oświadczenie firmy Clockwork Bemanning AS w związku z rozprawą, w której Polscy pracownicy pozwali firmę żądając od pracodawcy stałego wynagrodzenia.

Sąd stwierdził, że standardowa umowa, którą Clockwork Bemanning AS oraz pozostałe agencje w Norwegii stosują jest legalna.

Sąd Rejonowy w Bergen przyznał sześciu pracownikom, na podstawie indywidualnych ocen, zatrudnienie na stałe w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Sąd uwzględnił dokumenty Clockwork, które nie były ważne już od marca 2014 roku.

Werdykt nie jest ostateczny, a Clockwork rozważa odwołanie.

Clockwork zawsze płaci za zwolnienia chorobowe, feriepenger (pieniądze na wakacje) i jest jedną z pierwszych firm, która otrzymała certyfikat jakości „Revidert Arbeidsgiver”. Ostatni audyt w Clockwork odbył się w lutym 2017 roku i potwierdził, że nasza firma działa zgodnie z prawem norweskim.

Ta sytuacja wiele nas nauczyła i na pewno sprawi, że Clockwork stanie się jeszcze lepszą firmą. Wspieramy pracowników, którzy poprzez rozwój swoich umiejętności zawodowych i językowych starają się o prace bezpośrednio u naszych klientów.



Może Cię również zainteresować:


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Oficjalne Oświadczenie firmy Clockwork Bemanning AS"