Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
29/05/2015

Nowe spa w Norwegii – trwa rekrutacja!

Otwarcie planowane jest na Boże Narodzenie. Będzie to największe centrum spa w Norwegii. Początkowo szacowano, że inwestycja pochłonie 150 mln NOK, jednak siedem miesięcy przed otwarciem już wiadomo, że kwota ta wzrośnie dwukrotnie. W obiekcie znajdzie się 15 saun, 11 różnego rodzaju basenów oraz restauracja, która pomieści 250 gości.

Właściciele luksusowego centrum postawili sobie za cel, żeby przyjąć 100 tysięcy gości rocznie. Dużym atutem jest lokalizacja centrum. Znajduje się ono ok. 20 min drogi od Oslo, w bujnie obrośniętej roślinnością, malowniczej miejscowości. „Stworzymy tu niezwykłe spa i wellness na międzynarodową skalę” mówi kierownik projektu Thomas Gundersen.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

tk.no

tk.no

„Na całym świecie od wieków interesowano się wykorzystaniem ciepła i wody dla relaksu i przyjemności. Metod jest wiele. Naszym celem jest zebranie ich pod jednym dachem. W Norwegii jest wiele tradycyjnych hoteli z kompleksem spa i basenami. Ale nasze centrum wzniesie tą branżę na wyższy poziom” kontynuuje Gundersen. Centrum, tylko do obsługi spa, potrzebuje 160 pracowników. Właśnie rozpoczęły się rekrutacje na poszczególne stanowiska. Zatrudnienie będą mogli również znaleźć specjaliści od pielęgnacji skóry, masażyści i manikiurzystki, kierownicy sali, sprzątaczki i kucharze. To nie jest pierwsza inwestycja rodziny Hagen w branżę uzdrowiskową.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Phalenopsis - 2015-05-29
ciekawe jakie będą mieli ceny....