Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
07/04/2015

Nowe przepisy emigracyjne

CZYTAJ WIĘCEJ O ZMIANACH PRZEPISÓW EMIGRACYJNYCH

Norwegia planuje wprowadzić nowe przepisy prawne dotyczące cudzoziemców. Chodzi głównie o wprowadzenie przepisy wymuszającego na imigrantach odczekania dwóch lat, aby mogli oni kwalifikować się do wpisania w rejestr o stałym pobycie.

Wniosek został zgłoszony we wtorek przez norweskie Ministerstwo Sprawiedliwości i może stanowić prawdziwy cios dla osób chcących na stałe zamieszkać w Królestwie Fiordów. Nowe przepisy mogą utrudnić także uchodźcom z innych krajów znalezienie spokojnego azylu.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

531586_60427617

Minister sprawiedliwości, Anders Anundsen z anty-imigranckiej partii Progress, powiedział, że nowe przepisy doprowadzą z pewnością do opuszczenia kraju dużej części obcokrajowców ze względu na przymusowe wydalenie z kraju. Propozycja ministerstwa, więc wpłynęłaby na zmniejszenie się obcokrajowców popełniających liczne przestępstwa w Norwegii.

Wiadomym faktem jest to, że szybciej jest wydalić imigranta z kraju, niż go przed tym obronić. W tym celu właśnie zostanie stworzona nowa ustawa, aby ograniczyć udział nielegalnych pobytów w Norwegii, a przede wszystkim tych, które tworzą problemy. Przez nowo wprowadzane zmiany, obcokrajowcy mogą zostać pozbawieni swojego obywatelstwa w okresie do pięciu lat.


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Nowe przepisy emigracyjne"