Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
25/09/2014

Norweskie warsztaty czekają na Ciebie, zarabiaj 210 koron na godzinę.

Zarobki oferowane przez autoryzowane serwisy samochodowe w Norwegii zaczynają się od 183 koron na godzinę. Doświadczeni mechanicy i wysokiej klasy specjaliści mogą negocjować stawki indywidualnie. Dzięki temu mają szansę zarobić powyżej 210 koron na godzinę.

Mechaników z Polski poszukują autoryzowane serwisy samochodowe z terenu południowo-zachodniej, zachodniej oraz północnej Norwegii oraz warsztaty zajmujące się ogólną mechaniką pojazdową. Szansę na zatrudnienie mają wykwalifikowani mechanicy, technicy serwisowi oraz blacharze i lakiernicy samochodowi, a także osoby zajmujące się naprawą aut ciężarowych.

Norwescy pracodawcy poszukują mechaników z kierunkowym wykształceniem technicznym i z co najmniej 4-letnim doświadczeniem pracy w zawodzie, które należy udokumentować. Wymagana jest też komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się. Szczególny nacisk kładziony jest tu na słownictwo techniczne. Znajomość języków jest też niezbędna przy obsłudze programu do diagnostyki komputerowej.

Największe szansę na zatrudnienie w Norwegii mają osoby posiadające doświadczenie pracy w autoryzowanych serwisach samochodowych. Poszukiwani są też mechanicy ogólni potrafiący naprawiać auta różnych marek. Zapotrzebowanie na takie osoby zgłaszają najczęściej warsztaty z mniejszych miejscowości oraz serwisy zajmujące się szeroką mechaniką pojazdową.

Niezwykle przydatne w zwiększeniu szans na zatrudnienie w Norwegii są referencje od dotychczasowych pracodawców oraz certyfikaty potwierdzające ukończone szkolenia. Kontrakt z pracodawcą obejmuje co najmniej 20-miesięczny okres zatrudnienia z możliwością jego przedłużenia.

Najwięcej ofert skierowanych do naszych rodzimych specjalistów pochodzi z autoryzowanych serwisów Mercedesa, Volvo (naprawa aut osobowych), Forda, Peugeota i Hyundaia. Nasi rodacy znajdują też pracę w warsztatach BMW, Audi, Citroena, Nissana, Renault, Suzuki i Toyoty.


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Norweskie warsztaty czekają na Ciebie, zarabiaj 210 koron na godzinę."