Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
25/02/2016

Norwegia wybudowała przerażającą platformę widokową nad górską przepaścią!

Niezwykły punkt widokowy położony jest w pobliżu zachodniego wybrzeża. Ma na celu zaprezentowanie malowniczego otoczenia Narodowej Trasy Turystycznej Gaularfjell. Platforma ma zostać otwarta już latem tego roku. Obecnie prowadzone tam osą ostatnie prace wykończeniowe.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Źródło foto: dailymail.co.uk

Źródło foto: dailymail.co.uk

Atrakcja na pewno nie jest przeznaczona dla osób, które boją się wysokości. Punkt widokowy Gaularfjell ma kształt trójkąta, z czego każde ramię jest uniesione do góry. Rozciąga się nad przepięknymi górskimi terenami. Budowa platformy jeszcze jest w toku. Zwiedzający będą mogli wspinać się po stromych schodach znajdujących się na ramionach platformy skąd rozciągać się będzie zapierający dech w piersiach widok. Całość zbudowana jest z betonu, a jej ramiona skierowane są jeden na północ, drugi na południe i trzeci na zachód.

Źródło foto: dailymail.co.uk

Źródło foto: dailymail.co.uk

Ten niezwykły punkt widokowy położony jest 701 m. n. p. m.. Niecodzienna lokalizacja oraz oryginalna architektura sprawiły, że wzniesienie platformy okazało się niemałym wyzwaniem. Obecnie pracownicy dokonują jeszcze ostatnich poprawek. Ostatecznie platforma ma zostać otwarta latem tego roku. Będzie to idealne miejsce na przystanek podczas podróży samochodem.

viewpoint_gaularfjell2


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

nieznamsietosiewypowie - 2016-02-25
wow!