Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
14/10/2016

Norwegia w szoku! Norweska konkurentka Justyny Kowalczyk jest na dopingu?! Zobacz filmik, w którym tłumaczyła się Therese Johaug

Tego na pewno Norwegia się nie spodziewała. W organizmie Therese Johaug wykryto clostebol, czyli steryd anaboliczny. Jedna z największych konkurentek Justyny Kowalczyk brała doping?

Zobacz, w jaki sposób tłumaczyła się Therese Johaug:

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Johaug poinformowała, że ta substancja została u niej wykryta z powodu kremu Trofodermin, który stosowała na poparzone usta. „Jestem załamana i nie wiem, jak odnaleźć się w tej skomplikowanej sytuacji. To jest niesprawiedliwie i niezasłużone, ale rozumiem, że jestem sportowcem i jestem odpowiedzialna za to, co znajduje się w moim organizmie”- powiedziała Johaug.

Test antydopingowy został przeprowadzony u zawodniczki 16 września. 4 października Therese dowiedziała się o wyniku. Lekarz norweskiej reprezentacji poinformował, że bierze odpowiedzialność za pojawienie się dopingu w organizmie Johaug.

Justyna Kowalczyk na swoim profilu na Twitterze skomentowała zaistniałą sytuację – czytaj więcej na: Justyna Kowalczyk drwi z Therese Johaug.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor