Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
03/01/2016

Niezwykły film ukazujący całe piękno Norwegii! Zobacz go u nas!

Norwegia co roku konsekwentnie znajduje się w czołówce najszczęśliwszych krajów na świecie. Ponadto jest bardzo popularnym celem podróży. Oglądając krajobrazy oraz występujące tu naturalne piękno przyrody, nie trudno zrozumieć dlaczego tak jest.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

NORWAY - A Time-Lapse Adventure 4K

NORWAY – A Time-Lapse Adventure 4K

Reżyserowi Morten Rustad w swoim krótkim filmie udało się uchwycić całe piękno tego niezwykłego kraju. Zabiera on nas w niespełna 6 minutową podróż, podczas której można podziwiać zapierające dech w piersiach fiordy, zorzę polarną oraz góry, które z czasem okrywa biały puch. Film dokładnie pokazuje, dlaczego tak łatwo można zakochać się w Norwegii. By nakręcić swój film, Rustad odbył, trwającą pięć miesięcy, podróż po Norwegii. Przebył łącznie około 15 000 km i odwiedził wszystkie 19 okręgów. Był zarówno przy granicy z Rosją, jak i na południu w okolicach Oslo.

Film od pierwszych sekund zachwyca niezwykłymi krajobrazami oraz wysyceniem kolorów. Całość dopełnia nastrojowa muzyka. Wszystko to sprawi, że na nowo odkryjesz piękno tego wyjątkowego kraju.

Zobacz film:


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=