Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
07/12/2016

Nastolatek przyznał się do podwójnego morderstwa pod szkołą w Kristiansand!

Piętnastoletni chłopiec przyznał się do popełnienia podwójnego morderstwa w poniedziałek w szkole podstawowej w Kristiansand.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Źródło foto: NTB scanpix

Źródło foto: NTB scanpix

Kilka wskazówek doprowadziło policję do chłopca, który przyznał się niemal natychmiast w trakcie przesłuchania przez funkcjonariuszy, które miało miejsce we wtorek wieczorem. Chłopiec złożył szczegółowe oświadczenie. Policja nie ma podstaw, aby nie wierzyć w wersję zdarzeń przedstawioną przez chłopca.

„Nie mamy żadnych dowodów, aby podejrzewać, że było więcej niż jeden sprawca” powiedział rzecznik policji Terje Kaddeberg Skaar na konferencji prasowej w środę rano. Jakob Abdullah Hassan (14 lat) oraz Tone Ilebekk (48 lat) zostali zasztyletowani na terenie szkoły podstawowej Wilds Minne w poniedziałek po południu. Hassan był uczniem pobliskiej szkoły Fiskå.

„Chłopiec złożył szczegółowe wyjaśnienie tego, co zaszło w poniedziałek popołudniu. Niestety dla dobra śledztwa nie będziemy ujawniać tych informacji” powiedział Skaar. Chłopiec na razie jest po opieką psychiatrów i pracowników służby zdrowia. Następnie będzie przeniesiony do aresztu. Chłopiec wcześniej nie miał problemów z policją.

„Schwytanie mordercy jest wynikiem intensywnego śledztwa. Wszystkie wskazówki, które otrzymaliśmy od świadków, były bardzo pomocne. Stanowiły fragmenty obrazu, który doprowadził nas do oskarżonego” powiedział Skaar.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: