Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
31/10/2016

Młodzi ludzie korzystają z portali społecznościowych podczas wizyty w…toalecie!

Najnowszy raport pokazał, że młodzi ludzie najchętniej korzystają z portali społecznościowych, kiedy nie przebywają w towarzystwie innych ludzi.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

iphone-410324_640

Badania zostały przeprowadzone przez SIFO. Wzięły w nich udział osoby w wieku od 16 do 25 roku życia. Wyniki pokazały, że użytkownicy niechętnie korzystają z portali społecznościowych podczas wspólnych posiłków. Tylko 20% respondentów używa swojego telefonu podczas kolacji. Co ciekawe, aż 57% z przebadanych osób odwiedza swoje konta na portalach społecznościowych podczas wizyty w toalecie!

Jak się okazało, najbardziej popularnym miejscem na korzystanie z portali społecznościowych jest dom. Aż 84% respondentów odwiedza swoje konto w godzinach wieczornych, a 83% w godzinach popołudniowych.

Wyniki badań pokazały również, że 74% osób sprawdza swoje profile tuż przed pójściem spać, a 68% osób – gdy tylko się obudzą.

Okazało się również, że sprawdzanie portali społecznościowych podczas przebywania w gronie przyjaciół lub podczas treningu nie jest powszechne.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor