Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
20/11/2016

Minister Pracy zapowiada, że NAV będzie bardziej mobilny!

Minister Pracy Anniken Hauglie zapowiada, że NAV będzie teraz bardziej mobilny. Aby ułatwić załatwianie spraw petentom, urząd częściej będzie kontaktował się z nimi, gdy będą w domu lub w pracy.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Norway-Today-NAV

Jak podaje gazeta VG, zapowiadane zmiany są częścią planu rządowego, który ma być zrealizowany w ciągu najbliższych miesięcy. „NAV spotka się z tobą tam, gdzie akurat będziesz przebywać. Pojawi się bardziej mobilny pracownik NAV, który nie będzie przywiązany do biurka. Urzędnik przyjedzie do petenta do domu lub do miejsca jego pracy” wyjaśniła Hauglie.

Zwróciła uwagę, że jeśli np. Olga ma trudności z chodzeniem lub Karl ma lęk społeczny, NAV odwiedzi ich w domu.

Program jest już w toku w biurze NAV w Lillehammer / Gausdal Oppland. Tam pracownicy NAV jeżdżą do pracodawców i zarejestrowanych bezrobotnych. W ciągu każdego miesiąca urząd jest w kontakcie z 150-200 pracodawcami.

Takim działaniem Minister Pracy ma na celu wzmocnienie obecności NAV na nowych platformach cyfrowych. „Będziemy zwiększać wykorzystanie kanałów czatowych i mediów społecznych w celu wspierania witryny. Ci, którzy potrzebują osobistych spotkań z pracownikami NAV, nadal będą je otrzymywać” zapewnia Anniken Hauglie.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: