Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
13/10/2016

Mężczyzna zgwałcił swoją córkę… ponieważ stała się „zbyt zachodnia”!

Mężczyzna przebywa w areszcie w Fredrikstad, ponieważ został oskarżony o kazirodztwo i gwałt na swojej dwudziestoletniej córce. Poszkodowana twierdzi, że ojciec w ten sposób chciał ją ukarać za „zbyt zachodni” styl bycia.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

Źródło foto: Jon Olav Nesvold / NTB scanpix

Źródło foto: Jon Olav Nesvold / NTB scanpix

Zarówno ojciec, jak i córka pochodzą spoza Europy. Muzułmanin ma 40 lat. Został zatrzymany 7 września pod zarzutem kazirodztwa i gwałtu na swojej córce. Z ustaleń policji wynika, że do aresztowania doszło niedługo po dokonaniu przestępstwa. Mężczyzna przebywa już cztery tygodnie w areszcie, teraz został skazany jeszcze na 8.

„Przed gwałtem doszło do kłótni. Ojciec miał pretensje, ponieważ córka nie hołdowała islamskiemu stylowi życia” powiedziała policyjna prawnik Aette Sogn gazecie Fredrikstad24. Sprawa wyszła na jaw, gdy dziewczyna powiadomiła o wszystkim listonosza, który zawiadomił policję.

Przeprowadzone badania DNA potwierdzają, że to oskarżony dokonał gwałtu na swojej dwudziestoletniej córce. Mężczyzna nie przyznaje się jednak do winy. Policja uważa, że gwałt nosi piętno bycia „karą ojca w stosunku do córki za przejęcie zachodniego stylu bycia”. Poszkodowana potwierdza tę teorię.

Dziewczyna jest hospitalizowana na oddziale psychiatrycznym.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor