Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
31/01/2017

Kradzieże, groźby i bójki na ulicach Oslo!

Kilka osób trafiło na szpitalny oddział ratunkowy po niespokojnej sobotniej nocy w Oslo. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Źródło: norwaytoday.info

Źródło: norwaytoday.info

„Dzisiejszej nocy odnotowaliśmy w mieście wiele przypadków zakłócenia porządku i wandalizmu” – napisano na oficjalnym koncie policji z Oslo na portalu Twitter po godzinie 01:00 w nocy w sobotę.

Nieprzyjemne zajścia miały miejsce również później. Przez pięć godzin w nocy policja musiała podjąć aż 135 interwencji.

„To była dla nas bardziej pracowita noc niż zazwyczaj. Szczęśliwie nie stało się nic groźnego” – skomentował zajście kierownik do spraw operacyjnych, Rune Hekkelstrand, dla NTB.

Policja była wzywana między innymi do sprawy podejrzenia handlu narkotykami, czy do uzbrojonego mężczyzny w lokalu gastronomicznym w Grønland. Okazało się, że jest to ten sam mężczyzna, który później został zatrzymany za grożenie pracownikom ochrony rozbitą butelką.

Policja została także wezwana do sprawy, gdzie mężczyzna groził innym ludziom nożem przy ulicy Karl Johan, ale funkcjonariusze go nie znaleźli. Niedługo później miała miejsce bójka w jednej z restauracji sieci Burger King, przy tej samej ulicy.

„Cztery osoby brały udział w bójce po północy. Dwie z nich zakończyły noc na izbie przyjęć, jedna z nich ma wybitego zęba. Policja będzie prawdopodobnie prowadziła w tej sprawie postępowanie” – powiedział Hekkelstrand.

Policja będzie musiała przyjrzeć się też sprawie 20 – latka z Oslo z ranami głowy, po tym jak został pobity przy użyciu paska. Chłopakowi została też skradziona kurtka. Tak, jak mówił słynny program telewizyjny, opowiadający o policji, w latach 60 w Stanach Zjednoczonych – „Nagie miasto kryje 8 milionów historii. To była tylko jedna z nich”.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

Może Cię również zainteresować:


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: