Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
26/02/2017

Grupa pijanych nastolatków pobiła się w Drammen

Pijani nastolatkowie i barowe bójki. Piątkowa noc nie należała do najspokojniejszych w Buskerud.

W okolicach północy policja była zmuszona interweniować w sprawie czworga nastolatków w Bragernes, a kolejną dwójkę aresztowała za agresywne zachowanie w Drammen.

„Natknęliśmy się na bardzo pijaną 18 – latkę, którą musieliśmy odwieźć do domu. Inną 18 – latkę byliśmy zmuszeni odwieźć na izbę wytrzeźwień, skąd odebrał ją jej ojciec. Tej samej nocy przyjechaliśmy do 19 – latka, który nie był w stanie ustać na nogach i wymiotował dookoła siebie przed klubem. Ostatecznie trafił na szpitalny oddział ratunkowy”.

To nie koniec. Policjanci następnie na tyłach centrum miasta musieli zająć się 19 – latką, która była histeryczna i mocno pijana.

„Mieliśmy wiele do roboty jednej nocy. Dużo młodych ludzi imprezowało na raz i sporo z nich doprowadziło się do takiego stanu, że nie potrafili zadbać o siebie samych. Finalnie odnotowaliśmy wiele aktów przemocy. Bójka w okolicach baru, pobity portier w jednym z night – clubów. Sprawcy tych wydarzeń są obecnie doprowadzani do aresztu” – mówił dowódca działań policji w tym regionie, Trond-Egil Groth.Może Cię również zainteresować:


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: