Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
09/12/2016

Godziny otwarcia sklepów w okresie świątecznym

Szukasz prezentów dla swoich najbliższych? Nowej kreacji sylwestrowej? Przed świętami masz wiele spraw do załatwienia i boisz się, że nie zdążysz? Spokojnie, wiele sklepów z okazji zbliżających się Świąt wydłuży swoje godziny otwarcia! Podpowiemy Ci, w jakich godzinach będą otwarte sklepy w Oslo w najbliższych dniach.

christmas-1045959_640

Sklepy i centra handlowe zazwyczaj przedłużają swoje godziny otwarcia w ostatnią sobotę przed Świętami. Centra handlowe w pobliżu Karl Johans gate i na Aker Brygge otwarte będą do godziny 19-stej, natomiast centrum Oslo City zostanie zamknięte dopiero o 21.

Większość sklepów oferuje możliwość robienia zakupów do późnych godzin wieczornych w ostatnich dniach przed Bożym Narodzeniem. Steen & Strøm i Eger będą otwarte do godziny 21 w dniach 17- 22 grudnia. Podobnie będzie z Mathallen Food Hall. W centrum handlowym Oslo City będzie można zrobić zakupy aż do północy w dni powszednie między 15-22 grudnia.

Większość sklepów ponadto będzie otwarta w trzy niedziele poprzedzające Boże Narodzenie, czyli 4, 11 i 18 grudnia. Większość sklepów w centrum miasta, Aker Brygge i dzielnice handlowe Majorstuen będzie otwarta od 14 do 18.

Wigilia, Boże Narodzenie i Nowy Rok

W Wigilię i Sylwestra sklepy będą czynne krócej – do godziny 16-stej. Należy liczyć się jednak z tym, że wiele z nich może zostać zamkniętych wcześniej. W Boże Narodzenie i Nowy Rok będą zamknięte całkowicie. W dni powszednie między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem, czyli 27-30 grudnia, większość sklepów będzie czynna w swoich regularnych godzinach.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=