Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama

EOR – Employee of Record

Zatrudnij swoich pracowników, rozlicz ich podatki i zapewnij im świadczenia dzięki naszej usłudze EOR.

Na czym polega EOR?

EOR to akronim, pochodzący od angielskich słów Employee of Record. Usługa EOR odnosi się do segmentu kadrowo-płacowego firmy i polega na przejęciu funkcji wykonawczej przez inne przedsiębiorstwo. Przy pomocy tego rodzaju środków możliwe jest wejście przedsiębiorstwa na nowy rynek bez konieczności tworzenia nowych struktur prawnych. Wystarczy jedynie opłacać miesięczną subskrypcję, a wszystkie czynności administracyjne, zarządzanie listą płac, zobowiązania podatkowe, jak również ubezpieczenia i wszystkie inne świadczenia pracownicze będą obsługiwane przez firmę zewnętrzną. Legalne zatrudnienie pracowników wcale nie musi być tak skomplikowane.

EOR jest zatem formą często wybieraną przez firmy, decydujące się na działalność międzynarodową, ponieważ pozwala ograniczyć wydatki oraz czas, który można zamiast na budowanie zespołu poświęcić na inne działania. Podmiot EOR po podpisaniu umowy ma za zadanie dopełnić wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem pracowników, imigracją czy płacami. Co istotne, po zleceniu tego zadania firmie zewnętrznej, nie tracisz kontroli, a jedynie powierzasz funkcję wykonawczą komuś innemu. Warto, aby był to zaufany partner, jak np. Uniqorm, który posiada już szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu globalizacji usług i produktów. Nasz partner Uniqorm kieruje się w swoich działaniach profesjonalizmem, dlatego stawia na trzy niezwykle ważne elementy: czas, koszty oraz wiedzę. Dodatkowo bardzo pomocna jest w tym zakresie znajomość prawa na poszczególnych szczeblach (globalnym, regionalnym oraz lokalnym).

Nasza firma partnerska Uniqorm pomoże Ci stworzyć struktury kadrowo-płacowe w Norwegii. Oprócz tego zajmie się lokalnymi podatkami oraz administracją świadczeń. Wszystko to naturalnie w zgodzie z tamtejszym prawem, które nasz partner Uniqorm zna od podszewki. Korzystając z naszej usługi EOR możesz bez obaw skoncentrować się na rozbudowie własnego przedsiębiorstwa.

Zaufali nam:
Zaufaj nam i stwórzmy wspólnie nowy zespół za granicą.

Nasze usługi to również gwarancja łatwego i szybkiego zatrudnienia pracowników. Dzięki nam rozliczenie z wykonawcami w Norwegii może stać się niezwykle szybkie i proste. Powierzając nam swoich pracowników zaoszczędzisz pieniądze i zmniejszysz ryzyko, które zazwyczaj pojawia się, gdy wkracza się na nieznany teren. Korzystając z EOR zapłacisz pracownikom w lokalnej walucie, a oni będą mieli zapewnione wszelkie świadczenia wraz z opieką medyczną i ubezpieczeniem emerytalnym.

Jesteśmy liderem usług EOR na rynku Norwegii
EOR krok po kroku
Zamów usługę teraz Przestań generować dodatkowe koszty. Nie trać czasu i ogranicz ryzyko biznesowe. Nie musisz tworzyć nowych struktur w Norwegii, by mieć tam pracowników.

Chcesz wiedzieć, jak rozpocząć współpracę z nami?
Poproś o bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem przez zoom:
Informacje

Imię:

Nazwisko:
Nazwa firmy:
Liczba pracowników:
E-mail:
Telefon: