Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
01/02/2016

Ekscytujące psie zaprzęgi w Norwegii

Psie zaprzęgi organizowane na terenie Norwegii są jednym z najlepszych sposobów na zbliżenie się do natury i dla wielu stanowią niezapomniane doświadczenie podczas norweskiej przygody. Najlepszym miejscem do organizacji psich zaprzęgów jest północna część Norwegii. W regionie Finnmark odbywa się najwięcej wycieczek.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

psie_zaprzegi

Wiele biur turystycznych zajmuje się organizowaniem tego typu wycieczek o różnej długości i trudności. W większości przypadków są to jednak małe firmy rodzinne, które oferują kilka typów wypraw. Można wybrać się zarówno na jednodniowa wycieczkę w charakterze pasażera, jak również na kilkudniowy wypad z własnym zaprzęgiem ciągniętym przez stado husky. Ceny takiej atrakcji zaczynają się od 1000 NOK i sięgają nawet 15 000 NOK, wszystko zależy od preferencji turysty.

Idealną opcją, dla osób z niskim budżetem lub małą ilością czasu, jest krótka wycieczka w parach na pojedynczych sankach. Najpierw odbywa się krótkie wprowadzenie – poznanie psów i opanowanie psiego zaprzęgu, a później zaczyna się podróż – jedna osoba siedzi na sankach, a druga steruje jazdą.

Można wybrać się także w podróż całodniową, podczas której na trasie ma się zapewniony ciepły posiłek lub na kilkudniowy wypad. W czasie dłużej wycieczki organizatorzy zapewniają na trasie noclegi, chętni mogą uczestniczyć w obowiązkach życia codziennego gospodarzy, a także zajmować się psami.


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Ekscytujące psie zaprzęgi w Norwegii"