Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
27/10/2016

DNB będzie pobierało opłaty za wypłaty z bankomatów!

W poniedziałek klienci banku DnB zostali poinformowani, że wypłacanie gotówki z bankomatów tego banku nie będzie już darmowe.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

money-256314_640

Jak podaje Dagens Næringsliv, od 1 stycznia wypłata gotówki w bankomatach DnB w Norwegii dla ich klientów (VISA i / lub kart debetowych) będzie kosztować 10 NOK. Cena wypłat w bankomatach innych banków wzrośnie od 7 do 10 NOK. Za wypłatę pieniędzy w bankomatach za granicą będzie trzeba zapłacić 40 NOK. Dla porównania obecnie bank za taką operację pobiera opłatę w wysokości 35 NOK.

„Nieustannie dążymy do digitalizacji naszych usług. Cały czas dążymy do tego, aby nasi klienci mogli korzystać z jak najszerszej oferty bankowości internetowej i usług cyfrowych” – podał bank jako uzasadnienie.

Ponadto od 1 stycznia wzrośnie dwukrotnie prowizja pobierana w przypadku wypłaty gotówki w takich miejscach jak poczta czy sklep. Również opłacanie rachunków będzie droższe. Zamiast 75 NOK będzie trzeba zapłacić aż 100 NOK prowizji.

„Bank będzie funkcjonował tak jak do tej pory, jednak wiele operacji będzie tańszych, jeżeli zrobi się je samemu” powiedział DnB.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor