Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
25/11/2016

Czterech Syryjczyków zostało skazanych za brutalny gwałt na młodym mężczyźnie!

Czterech Syryjczyków zostało skazanych od pięciu do ośmiu lat więzienia przez Sąd Rejonowy w Tonsberg za napaść i gwałt na 19-letnim libańskim mężczyźnie. Wszyscy ze sprawców byli ze sobą spokrewnieni.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

pomocprawna

Zarówno sprawcy, jak i ofiara, zamieszkiwali ośrodek dla azylantów w Brunstad w Stokke. Do tej tragicznej napaści doszło 4 grudnia ubiegłego roku.

19-letni mężczyzna został związany, był kopany, bity, a następnie gwałcony przez ponad cztery godziny. Jak donosi Aftenposten, ofiara została znaleziona w toalecie, jak leżała na zakrwawionej podłodze ze złamanym nosem i wielokrotnym złamaniem oczodołu i twarzy.

19-letni mężczyzna był hospitalizowany. Od czasu napaści był również przyjęty do szpitala psychiatrycznego z powodu tortur, jakim został poddany przez oprawców. Jak wynika z orzeczenia Sądu w Tonsberg, sprawcy nakręcili 57 minut filmu z tego zdarzenia. Motyw przemocy pozostaje niejasny, jednak sąd uważa, że chodziło o związek ofiary z kobietą z rodziny jednego ze sprawców.

46-letni mężczyzna został skazany na osiem lat więzienia. Pozostali trzej mężczyźni otrzymali karę pięciu lat pozbawienia wolności. Jest to kara o dwa lata mniejsza niż wnioskowała Prokuratura. Rekompensata finansowa została ustalona na 250.000 NOK.

Aftenposten donosi, że 46-letni sprawca wkrótce ma pojawić się w sądzie ponownie pod zarzutem napaści na żonę, która jest 24 lata od niego młodsza. Według aktu oskarżenia mężczyzna wbił w nią nożyczki i ugryzł ją w ramię, ponieważ kobieta obcięła włosy. Jest również oskarżony o uderzenie dziesięciomiesięcznego syna pięścią w głowę.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: