Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
22/10/2016

Ciekawe miejsca w Oslo – Magic Ice Bar

Kraina Królowej Śniegu doczekała się realizacji we współczesności. Magic Ice Bar położony jest w samym centrum Oslo, w pobliżu Teatru Narodowego, przy ulicy Kristian IV’s Gate. To nietuzinkowe miejsce zostało wybudowane około 10 lat temu. Chociaż we wnętrzu lokalu panuje temperatura osiągająca aż -5 stopni, miłośników tego typu atrakcji wciąż przybywa.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

www.magicice.no

www.magicice.no

Przy wejściu do lodowej krainy otrzymuje się dodatkowe ciepłe okrycie posiadające kaptur i rękawiczki. Siedziska zastępują lodowe ławy pokryte futrzanymi derkami. Większość dekoracji i wyposażenia wykonana jest z lodu. Dodatkowo, wystrój jest zmieniany kilka razy w roku, głównie ze względów tematycznych, np. twórczość Muncha. Temat przewodni malarza widnieje na ścianie w postaci lodowej wersji „Krzyku” czy też figury zasiadającej przy jednym ze stołów.

Wejście do lodowej krainy kosztuje 165 koron. W cenę biletu wliczony jest tylko jeden lodowy drink zrobiony z arktycznych jagód. W barze dostępne są wszystkie trunki które lubią niskie temperatury oraz oszronione szkło. Zatem odwiedziny w takim miejscu są jak najbardziej interesujące.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=