Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
22/01/2015

Ciekawe miejsca w Oslo – TARG BLÅ

Co tydzień w niedzielne południe odbywa się otwarcie targu „Søndagsmarkedet på Blå” znajdującego się w dzielnicy Oslo zwanej Grünerløkka. Targowisko to jest wielkim zbiorem inspiracji, produktów ręcznie robionych i przede wszystkim niebanalnych. Odwiedzenie tego miejsca jest świetnym pomysłem na poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby. Znajdziemy tam ciekawą biżuterię, obrazy, dekoracje, meble, różne małe i duże gadżety. Właśnie w tym miejscu możemy znaleźć spersonalizowany drobiazg, który dokładnie odzwierciedli to czego szukamy. Targowisko pełne jest również starych-oldchoolowych-vintage przedmiotów, które mogą przypomnieć o dawnych czasach.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

www.signepling.com

www.signepling.com

Oczywiście oprócz oryginalnych produktów znajdziemy tutaj także jedzenie, a w szczególności przepyszne wypieki. Dostępne są również ubrania i dodatki, nierzadko ręcznie wykonywane lub te z wysokojakościowej produkcji ekologicznej.

Ważne jest, że przedmioty są właściwie unikatowe – produkują je lokalni artyści, którzy co jakiś czas się wymieniają i ich stanowiska przejmuje inna osoba. Wiele osób przychodzi tutaj także nie tylko ze względu na przedmioty. Targowisko to posiada niesamowitą atmosferę.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=