Polski program
do norweskich
FAKTUR
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Norweski portal
Norweski portal
Norwegia firma
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
08/09/2015

Chcesz pozytywnie zapamiętać swój pobyt w Norwegii? Sprawdź, jak to zrobić w 7 krokach!

Norwegia jest pięknym krajem, którego wybrzeże ma aż 24 140 kilometrów! Na takim terenie można niewątpliwie zobaczyć wiele pięknych miejsc i przeżyć niesamowite atrakcje. Poniżej przedstawiamy listę wycieczek, które pozwolą na lepsze zapoznanie się z Krainą Fiordów i sprawią, że pobyt w Norwegii na długo pozostanie w pamięci.

1) Obserwacja zorzy polarnej – najpiękniejsze zorze widoczne są w bezchmurne wieczory w porze jesiennej.Niektóre biura turystyczne organizują wycieczki na tereny oddalone od wielkich miast, by móc zobaczyć zorzę polarną, zachwycić się i na chwilę zapomnieć o całym świecie. Więcej informacji na temat zorzy polarnej można uzyskać tutaj: https://pol-nor.com/kiedy-i-gdzie-najlepiej-ogladac-zorze-polarna-0006100/

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

aurora-borealis-768703_640

2) Wycieczka psim zaprzęgiem – podziwianie malowniczych równin i płaskowyżów norweskich sprawia ogromną radość, tym większą jeśli jest to możliwe z psiego zaprzęgu. Taka niecodzienna przejażdżka nie jest możliwa w wielu miejscach na świecie. Najwięcej organizatorów takich wycieczek działa na terenie Laponii.

3) Wycieczka na arktyczne safari – ludzie żądni emocji mogą wybrać się w odległe, arktyczne rejony, a tam pojeździć na nartach, ponurkować lub wybrać się na rafting. Takie atrakcje i wycieczki objazdowe są ofertą wielu biur.

4) Wędrowanie z fiordów w góry i do parków narodowych – taka forma spędzania czasu gwarantuje poznanie Norwegii. Najlepsza pora na takie wycieczki do okres od lipca do września. Więcej informacji na temat norweskich fiordów i parków można uzyskać tutaj: https://pol-nor.com/fiordy-w-norwegii/, https://pol-nor.com/parki-narodowe-w-norwegii/.

fiord

5) Rejs po fiordach – wycieczka parowcem umożliwia poznanie miejsc, które są niedostępne dla wędrowców.

6) Zdjęcie z reniferem – doskonałą propozycją jest wycieczka, podczas której można uczestniczyć w codziennych obowiązkach pasterzy, którzy opiekują się reniferami. Dobrą okazją na podziwianie tych bajkowych zwierząt jest wyścig reniferów, który jest organizowany w kwietniu, podczas Wielkanocnego Festiwalu Saamów.

7) Wypad narciarski na jeden ze stoków – Norwegia zapewnia przede wszystkim śnieg o dużej jakości, co sprawia, że miłośnicy jazdy narciarskiej z przyjemnością wracają. Więcej informacji na temat nart w Norwegii można zdobyć pod adresem: https://pol-nor.com/narty-w-norwegii/.


Cofnij odpowiedź
Zostaw komentarz

Pola oznaczone * są obowiązkowe do wypełnienia

Komentarz*
Imię*

Email*

0 odpowiedzi na artykuł "Chcesz pozytywnie zapamiętać swój pobyt w Norwegii? Sprawdź, jak to zrobić w 7 krokach!"