Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
wróć do strony głównej następna aktualność
10/10/2016

Chcesz mieć spersonalizowane tablice rejestracyjne? W przyszłym roku będzie to możliwe!

Nowa propozycja dotycząca możliwości wydawania spersonalizowanych tablic rejestracyjnych osobom prywatnym została właśnie przekazana do konsultacji. Jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony, wówczas już od nowego roku będzie można dostać indywidualną tablicę rejestracyjną do swojego samochodu osobowego.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

auto_samochod

„Zarząd Ruchu już od jakiegoś czasu dążył do wprowadzenia takiego rozwiązania i cieszę się, że propozycja dotycząca możliwości posiadania spersonalizowanych tablic rejestracyjnych w samochodach osobowych została teraz przedłożona do ostatecznego zatwierdzenia. Zakaz możliwości posiadania takich tablic jest niezrozumiały i jest to satysfakcjonujące, że wkrótce będziemy mogli zaoferować to mieszkańcom” powiedziała Minister Transportu Ketil Solvik-Olsen.

Propozycja wprowadzenia spersonalizowanych tablic rejestracyjnych dla osób prywatnych zostanie teraz przekazana do konsultacji z Krajową Dyrekcją Dróg. Jeżeli zostanie zatwierdzony, program będzie realizowany w pierwszej połowie 2017 r.

Jak informuje Ministerstwo Transportu, właściciele samochodów będą mogli ubiegać się o osobiste kombinacje liter i cyfr, które mogą być przyznane na okres dziesięciu lat. Ponadto władze proponują pewne ograniczenia, częściowo uniknąć kombinacji, które mogą być obraźliwe lub niestosowne.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Pol-Nor