Norweski portal
Napiszesz do nas?
*
*
*
* *pole obowiązkowe
Zapisz mnie do newslettera
Reklama
Chcę otrzymać maksymalny zwrot podatku za 2017 rok!
Osoba prywatna Firma
wróć do strony głównej następna aktualność
23/01/2017

Aresztowano mężczyznę zamieszanego w strzelaninę w jednym z klubów w Oslo

Policja zatrzymała mężczyznę, który ma mieć związek z grudniową strzelaniną w klubie „Calle’s Mat og Vinhus” w Oslo. Przebywa on obecnie w areszcie z postawionymi zarzutami usiłowania morderstwa, podaje gazeta Dagbladet.

Zapisz się do Newslettera
Wpisz swój e-mail:

źródło: norwaytoday.info

źródło: norwaytoday.info

Według informacji gazety, 34 – latek miał zostać zatrzymany na lotnisku Arlanda, pod Sztokholmem 10 stycznia. Już wcześniej był w kręgu podejrzanych. Jest też dobrze znany policji z innych przestępstw.

„Mężczyzna został aresztowany w Szwecji na wniosek norweskiej prokuratury. Cały czas współpracowaliśmy ze szwedzką policją, żeby ściągnąć go do Norwegii” – powiedziała Ane  Evangelista, policyjna prawnik w departamencie przestępstw zorganizowanych w Oslo.

Podejrzany opuścił Norwegię zaraz po wydarzeniach w Oslo. Został zatrzymany na lotnisku po przylocie z Anglii. W środę został skazany na areszt tymczasowy. Póki co na okres dwóch tygodni.

W tej samej sprawie zostały już postawione zarzuty innemu mężczyźnie, aresztowanemu 22 grudnia. Policjanci zatrzymali także w związku ze śledztwem cztery inne osoby, które jednak zostały później oczyszczone z zarzutów.

Policja twierdzi, że tylko dzięki szczęściu nikt nie ucierpiał w trakcie strzelaniny przed klubem.


Komentarze

Zapisz mnie do newslettera


Zabezpieczenie antyspamowe: 2+3=

Cenne info o Norwegii:
Newsletter:

Lubię źródło cennego info: